top of page
MUHTESEM UCLU.jpg

2016

LEBLEBİ TOZU

Kısa yoldan ve emek harcamadan zengin olmaya çalışan Ali isimli karakterin hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Metin Yıldız, Fulden Akyürek, Erdal Cindoruk, Ali Uyandıran, Ümit Acar, İzzet Çivril, Cengiz Okuyucu, Nejdet Kökes, Yavuz Çetin, Hande Alpaslan, Deniz Türkcan ve Ferdi Kurtuldu gibi isimler yer alıyor. Çorum'un tarihi güzelliklerini ve şivesini bünyesinde toplayan film üç arkadaşın macerası üzerine yoğunlaşıyor. Fiks yapım tarafından beyazperdeye aktarılan filmin yönetmen koltuğunda Hakan Eser oturuyor.

414236.jpg

2019

MUHTEŞEM 3'LÜ

Muhteşem Üçlü, çevreleri tarafından "muhteşem üçlü" olarak anılan sakar gençler Murat, Yavuz ve Ömer'in hikâyesini anlatıyor.

Güney Doğu Anadolu komedisi olan film, yaptıkları türlü sakarlıklar sonucu mahalleli tarafından Muhteşem Üçlü olarak anılan Murat, Yavuz ve Ömer’in yaşadığı maceraları konu alıyor.

Ö.K. Yapım tarafından beyazperdeye aktarılan filmin yönetmen koltuğunda Mahmut Kaptan oturuyor.

LEBLEBITOZU.jpg

2015

KAFES

Kafes, 12 Eylül Darbesi döneminde cezaevinde işkencelere maruz kalan gençlerin hayatını ele alan film, dönemin Türkiye'sindeki sosyal ve siyasal ortamı anlatmaktadır. Baş rollerinde İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu, Fırat Şahin ve Tolga Yüce gibi isimlerin yer aldığı filmin çekimleri Ankara'nın Hamamönü, Hamamarkası, Gölbaşı semtlerinde ve Ulucanlar Cezaevi'nde yapılmıştır. Filmin yönetmenliğini Mahmut Kaptan üstlenmiştir. Film 2 Ekim 2015 tarihinde vizyona girmiştir ve tam 14 hafta vizyon'da kalmıştır.

bottom of page